فرایند بازسازی (Refurbished Process)

روند بازسازی ما

 
.درباره ما

چرا باید هزینه بالایی برای تجهیز آزمایشگاه بپردازید در صورتی که مجبور نیستید؟در سال 1383،  نانوابزار به عنوان یک شرکت خدماتی و بازرگانی تاسیس شد. چند سال بعد از اغاز به کار و ارائه خدمات تامین دستگاهی از کمپانی های معتبر و اخذ نمایندگی، آغاز به ارائه خدمات تعمیراتی، بازسازی دستگاه های ازمایشگاهی پیشرفته کرد و خدمات پشتیبانی فروش کم نظیر را به نمایش گذاشت. موسس نانوابزار و مدیر اجرایی، تمایز گسترده بین هزینه تجهیزات نصب شده در مقایسه با بودجه بسیاری از آزمایشگاه‌ها را تشخیص داد. و سپس بستری رو رشد جهت ارائه خدمات عالی در بالاترین سطح کیفیت در راستای تامین تجهیزات آزمایشگاهی بازسازی شده ایجاد کرد.

گام 1: انتخاب دستگاه هایی که با نیازهای آزمایشگاه شما مطابقت دارد
 • کارمندان حرفه‌ای و با تجربه نانوابزار شما را در پیکربندی سفارشی یک سیستم و بازسازی آن کمک میکنند که با نیازهای خاص آزمایشگاه شما مطابقت داشته باشد. نانوابزار می‌تواند به شما در شناسایی مشکلاتی که تجهیزات آنالتیکال فعلی شما روبرو است کمک کند و راه‌حل‌هایی را پیشنهاد دهد که با روش آنالیز دستگاهی شما بهترین تطابق را خواهد داشت و کارآمدی آزمایشگاه شما را بهبود دهد. دستگاه های موجود و متنوع ما در نانوابزار به بسیاری از آزمایشگاه‌ها اجازه می‌دهد تا به اهداف جدید برسند و الزامات آزمایشگاه‌های خود را با کسری از بودجه برآورده سازند.
بهسازی,بهسازی چیست,آزمایشگاه,نانوابزار ,تعمیر,تجهیزات,

گام 2: پیکربندی سفارشی سیستم برای مطابقت با نیازهای شما

 • روند بازسازی ما با بررسی کامل قطعات درونی بعد از برداشتن همه کاورها (پوشش‌ها) و بررسی سیم ‌کشی، مدارها، اتصالات ترمینال‌ها، موتورها، لوله‌کشی و غیره شروع می‌شود. زمانی که دستگاه های ازمایشگاهی پیشرفته به صورت کامل بازرسی و پاک‌سازی شد، تکنسین‌های سرویس همه تجهیزات جانبی اضافه شده و پیکربندی سفارشی دستگاه های ازمایشگاهی پیشرفته را جمع‌آوری می‌کنند.
بهسازی,بهسازی چیست,آزمایشگاه,نانوابزار ,تعمیر,تجهیزات,
گام 3: ارزیابی عملکرد اولیه همه قطعات
 • اهداف ارزیابی عملکرد  تجهیزات در نانوابزار مطابق با استاندارد های جهانی میباشد. ما توان دستگاه های ازمایشگاهی پیشرفته را افزایش می‌دهیم، تایید می‌کنیم که همه کنترل‌ها و عملکردها همان‌طوری که طراحی شده کار می‌کنند. ما همچنین در نانوابزار در تلاشیم تا تمام لوازم جانبی و اضافه شده‌ها با هم کار کنند، ارتباط برقرار کنند و به همان شیوه ای که باید عمل کنند.
بهسازی,بهسازی چیست,آزمایشگاه,نانوابزار ,تعمیر,تجهیزات,
گام 4: بازسازی به استانداردهای سازنده
 • بعد از ارزیابی عملکرد، روند تعمیر و نگهداری پیش‌گیرانه شروع می‌شود. تکنسین‌های نانوابزار پاک‌سازی عمیق، تعمیر و نگهداری آشکارساز، شستشوی خط و لوله را انجام می‌دهند. بازرسی های معمول انجام می‌شود و فیلترها، پوشش‌ها، لوله‌گذاری و غیره همگی در صورت نیاز تعویض می‌شوند. گام بازسازی به استانداردهای سازنده، تجهیزات را به استاندارد صنایع برای عملکرد قابل اتکا برمی‌گرداند.
بهسازی,بهسازی چیست,آزمایشگاه,نانوابزار ,تعمیر,تجهیزات,
گام 5: تایید سازگاری برنامه‌های نرم‌افزاری و میان‌افزاری
 • صرف‌نظر از روش جمع‌آوری اطلاعات، تیم تکنسین‌ها و شیمی‌دان‌های نانوابزار تضمین می‌کنند که تجهیزات شما با سیستم واسط کاربری موجود کار خواهد کرد. تیم ما می‌توانند شما را به راه‌حل هدایت کنند که به همه قطعات بعد از بازسازی اجازه ارتباط را می‌دهد و بهترین اطلاعات ممکن را فراهم می‌کند.
بهسازی,بهسازی چیست,آزمایشگاه,نانوابزار ,تعمیر,تجهیزات,
گام 6: اجرای کالیبراسیون کامل محصول و تایید صحت نتایج
 • نانوابزار استانداردهای مورد تایید را بر روی دستگاه های ازمایشگاهی پیشرفته شما اجرا می‌کند تا تایید کند که نتایج تعمیرات در محدوده مورد قبول دقیق هستند و این نتایج به صورت قابل اطمینان قابلیت تولید دوباره دارد. هر تنظیمات مورد نیاز در بازسازی باید برای ادوات انجام شود تا با مشخصه‌ها مطابقت کند. اگر شما از سیستم جمع‌آوری اطلاعات خود استفاده می‌کنید، ما همچنین تایید و تضمین می‌کنیم که ادوات با رابط افزار (میان‌افزار) شما سازگار باشد. نانوابزار اطلاعات چاپ شده به مشتریان برای تایید اندازه‌گیری کیفیت شناسایی شده ارائه می‌دهد.نتایج
بهسازی,بهسازی چیست,آزمایشگاه,نانوابزار ,تعمیر,تجهیزات,
گام 7: ارائه رهنمای کاربر و لوازم جانبی
 • سیستم شما با همه کابل‌ها، سیم برق و راهنماهای کاربر کامل می‌شود. اگر شما یکی از سیستم‌های اطلاعاتی ما را خریداری کرده باشید، ما اغلب راهنماها را بر دسکتاپ از قبل نصب می‌کنیم. زمانی که شما سیستم اطلاعات و نرم‌افزار را از نانوابزار می‌خرید، یک کپی پشتیبان از نرم‌افزار جمع‌آوری اطلاعات دریافت خواهید کرد و فهرست بسته‌بندی که اقلام اضافی ارائه شده در کنار ادوات شما را خلاصه می‌کند.
بهسازی,بهسازی چیست,آزمایشگاه,نانوابزار ,تعمیر,تجهیزات,
گام 8: پاک‌سازی کامل
 • کارشناسان با سابقه ما، نانوابزار را بدون پاک‌سازی حرفه‌ای ترک نمی‌کنند. چون این ادوات بازسازی شده دست دوم هستند ممکن است دچار فرسودگی شود. ما همه تلاش خود را می‌کنیم تا این نقایص را رفع کنیم. در این گام پروسه بازسازی، ادوات تحت بررسی کنترل کیفی جزئی نیز قرار می‌گیرد.
بهسازی,بهسازی چیست,آزمایشگاه,نانوابزار ,تعمیر,تجهیزات,
گام 9: بسته‌بندی حرفه‌ای و ارسال به محل شما
 • زمانی که سفارش شما به واحد حمل و نقل نانوابزار رسید، کارمندان حمل و نقل حرفه‌ای ما بازرسی کیفی نهایی را انجام خواهند داد. ما می‌دانیم که با ادواتی بسیار حساس سر و کار داریم، بنابراین، ما ادوات شما را پس از بازسازی بسته‌بندی و حفاظت می‌کنیم تا تضمین کنیم که زمانی که به آزمایشگاه و کسب و کار شما رسید ایمن و بدون آسیب باشد.
گام 10: نصب حرفه‌ای نیز در دسترس است
 • خدمات نانوابزار شامل نصب و آموزش‌های مقدماتی است. این گام نهایی فرایند بازسازی را تضمین می‌کند که ادوات شما در کارخانه شما همان طور که در آزمایشگاه ما کار می‌کرد عمل می‌کند. نه تنها این موضوع باعث تسلی خاطر و اعتماد شما در خرید می‌شود، بلکه نصب نانوابزار می‌تواند پوشش ضمانت خدمات پس از فروش شما را نیز توسعه دهد.
 • نانوابزار همچنین آموزش عملی سفارشی را در کارخانه شما ارائه می‌دهد. لطفا اگر علاقه‌ای به فرصت‌های نصب و آموزش دارید به نماینده فروش نانوابزار اطلاع دهید.
بهسازی,بهسازی چیست,آزمایشگاه,نانوابزار ,تعمیر,تجهیزات,
keyboard_arrow_up